Frim

Στιγμιότυπο της εφαρμογής:
Frim
Λεπτομέρειες Εφαρμογής:
Εκδοχή: 1.0
Ανεβάστε ημερομηνία: 3 Feb 15
Προγραμματιστής: MoCo Media
Άδεια: Δωρεάν
Δημοτικότητα: 1419
Μέγεθος: 1 Kb

Rating: 2.0/5 (Total Votes: 32)

Frim - â?… ανταποκÏιθοÏν στις νέες τους φίλους τους online â?…

Χιλιάδες ενδιαφέÏοντες ανθÏώπους είναι online στη χώÏα σας και έτοιμοι να συνομιλήσετε και να κάνουν φίλους με σας.

Είναι Ï€Î¿Î»Ï ÎµÏκολο και γÏήγοÏο να ανταποκÏιθοÏν στις νέες τους φίλους στην Frim: απλά πηγαίνετε σε απευθείας σÏνδεση, να συμπληÏώσετε το Ï€Ïοφίλ σας, καθοÏίστε τα χόμπι σας, ανεβάστε μια φωτογÏαφία και να είναι έτοιμη για τους νέους ανθÏώπους να σας επισκεφθεί.

Ή να είναι πιο δÏαστήÏιοι και να χÏησιμοποιήσετε Μεγάφωνο - οι άνθÏωποι σε όλη τη χώÏα σας θα διαβάσει το μήνυμά σας και θα θέλετε να συζητήσετε μαζί σας ή ακόμα και να κάνουν φίλους.

Επίσης, μποÏείτε να χÏησιμοποιήσετε το μεγάφωνο σε άλλες χώÏες για να συναντήσετε φίλους έξω από την πατÏίδα σας, είναι πάντα ενδιαφέÏον να γνωÏίζουμε πώς ζουν οι άνθÏωποι από άλλες χώÏες, τι σκεφτοÏμε, ποια είναι τα χόμπι τους.

Και σίγουÏα μποÏείτε να χÏησιμοποιήσετε το ισχυÏÏŒ αναζήτησης για να βÏείτε νέους φίλους: απλά Ï€ÏοσδιοÏίστε την ηλικία, το φÏλο, τη χώÏα, την πόλη και τα χόμπι - και εδώ είστε - πολλοί ενδιαφέÏοντες ανθÏώπους σε απευθείας σÏνδεση ταιÏιάζουν παÏαμέτÏους σας είναι έτοιμη για να κάνει chat.

Απλά να τους στείλετε ένα μήνυμα - και είστε ήδη μιλάτε!


â?… ΑÎΑΚΑΛΥΨΤΕ ΤΟΥΣ ΑÎÎ?ΡΩΠΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ â?…ΜποÏείτε να ανακαλÏψετε τους ανθÏώπους που είναι Ï€Ïαγματικά κοντά σε σας Ï„ÏŽÏα, χάÏη στην αποκλειστική τεχνολογία μας. Και Ï€Î¿Î»Ï Î³ÏήγοÏα νέα σε απευθείας σÏνδεση φίλος σας θα γίνει Ï€Ïαγματικός φίλος σας. Ή μποÏείτε απλά να συλλέξετε & ldquo? Συναντήσεις & rdquo? και συμμετέχουν σε εβδομαδιαίες διαγωνισμό μας: πεÏισσότεÏες συναντήσεις συλλέγετε - υψηλότεÏη κατάταξη που παίÏνετε.

Και ακόμα πεÏισσότεÏους νέους ανθÏώπους θα παÏατηÏήσετε.


� MESSENGER για τους φίλους �

Frim δεν είναι μόνο για την εξεÏÏεση νέους φίλους, είναι σημαντικό για εμάς στο ΕΠ Media για να σας δώσει όλα τα χαÏακτηÏιστικά Messenger για να συνομιλήσετε με τους φίλους σας. Έτσι, μποÏείτε να χÏησιμοποιήσετε μια Ï€Î¿Î»Ï Î±Ï€Î¿ÎºÎ»ÎµÎ¹ÏƒÏ„Î¹ÎºÏŒ smileys μας και διασκέδαση αυτοκόλλητα! Και φυσικά, είστε ελεÏθεÏοι να μοιÏαστείτε οποιαδήποτε φωτογÏαφίες με τους φίλους σας.


â?… â?… δωÏεάν

ΜποÏείτε να βÏείτε νέους φίλους απολÏτως δωÏεάν, δεν υπάÏχουν συνδÏομές, δεν έχει ÏŒÏια & ldquo? VIP μόνο & rdquo ;, κάθε μέλος της Frim είναι πάντα στη διάθεσή σας.


� ΤΙ FRIMERS πω; �

& Ldquo? ΥπέÏοχες και ενδιαφέÏοντα Îατ & rdquo ;,

& Ldquo? Αυτό είναι ένα Ï€Î¿Î»Ï Ï‰Ïαίο app σε απευθείας σÏνδεση και I & rsquo? M τόσο Ï€Î¿Î»Ï & rdquo ;, αγάπης

& Ldquo? Μου αÏέσει να κάνουν νέους φίλους & rdquo ;,

& Rdquo? Είναι ένα δÏοσεÏÏŒ μέÏος για κουβέντα και μου & rdquo ;, την αγάπη

& Ldquo? Είναι Ï€Î¿Î»Ï ÎºÎ±Î»Î® αγγελιοφόÏος και εÏγάζονται γÏήγοÏα & rdquo ;,& Ldquo? Frim είναι μια εξαιÏετική εφαÏμογή για να συνδεθείτε, chat, αναζήτησης εταίÏων σε όλο τον κόσμο & rdquo ;,

& Ldquo? Μου αÏέσει FRIM chat, είναι το Ï€Î¿Î»Ï ÎºÎ±Î»ÏτεÏο & rdquo ;,

& Ldquo? Είναι ένα Ï€Î¿Î»Ï Ï‰Ïαίο, συναντώ νέους φίλους και Ï„ÏŽÏα στις ημέÏες Ποτέ δεν είμαι borred επειδή είμαι σε FRIM & rdquo ;,!

& Ldquo? Αυτό είναι θαυμάσιο, που θα συνδέσει τους φίλους σε όλο & rdquo?


â?… DESKTOP APP â?…

Για να βÏείτε νέους φίλους και να συνομιλήσετε για Windows PC σας, παÏακαλοÏμε επισκεφθείτε http://fr.im και κατεβάστε Frim app επιφάνεια εÏγασίας.


Frim είναι πεÏήφανα για εσάς από MoCo Media.

Παρόμοιες εφαρμογές

Σχόλια για Frim

Τα σχόλια δεν βρέθηκε
προσθήκη σχολίου
Ενεργοποιήστε τις εικόνες!