Rush Hour 3

Στιγμιότυπο της εφαρμογής:
Rush Hour 3
Λεπτομέρειες Εφαρμογής:
Εκδοχή: 1.0
Ανεβάστε ημερομηνία: 20 Jun 18
Προγραμματιστής:
Άδεια: Δωρεάν
Δημοτικότητα: 2599
Μέγεθος: 188 Kb

Rating: 2.7/5 (Total Votes: 29)

Η κινεζική Τριάδα έχει εξαπλωθεί σε όλο τον κόσμο, οι άνθρωποι της είναι παντού, σε κάθε στρώμα της κοινωνίας. Το τρομερό Kanji οδηγεί μια ομάδα δολοφόνων στην παγκόσμια κυριαρχία. Μια δολοφονία είναι μόνο ένα μικρό κομμάτι του τι μπορούν να κάνουν.
 Παίξτε για τον Lee και τον Carter, συνδυάστε το απαράμιλλο ύφος τους και χρησιμοποιήστε τη μαγεία του kung-fu για να πολεμήσετε τον Kanji και τους οπαδούς του. Ταξιδέψτε ανώνυμα κατά μήκος των ακτών του Ατλαντικού, ταξιδεύετε σε όλο τον κόσμο από το Λος Άντζελες στο Παρίσι για να απομακρύνετε για πάντα την απειλή της παγκόσμιας κυριαρχίας.
Ζαλίζοντας ακροβατικά, φασαρία στα αυτοκίνητα, απίστευτες μάχες και πολλά, πολύ περισσότερα πράγματα σε ένα μόνο παιχνίδι! Νιώστε τον εαυτό σας στα παπούτσια των αστυνομικών από την ταινία "Rush Hour 3".
Με τέτοιο τρόπο ή περίπου κατά τέτοιο τρόπο, το παιχνίδι περιγράφεται από τα διαφημιστικά συνθήματα. Ίσως, επειδή αυτό σχεδιάστηκε έτσι. Ίσως επειδή μου αρέσει αυτό στα μάτια των δημιουργών της. Αλλά τα μάτια μου μου λένε το αντίθετο.Αυτό που δεν μπορείτε να υποστηρίξετε εδώ είναι μια ποικιλία μηχανισμών αναπαραγωγής. Το παιχνίδι χωρίζεται σε επίπεδα, τα οποία μπορούν με τη σειρά τους να χωριστούν σε τρεις τύπους. Πρώτα απ 'όλα, είναι μια παράσταση ειδικών εφέ (προσέξτε, κυλήστε ένα κεκλιμένο αεροπλάνο, πηδήξτε, κάνοντας ένα τράφα στο πολυέλαιο, πηδήξτε στο κεφάλι του φρουρού. Δεύτερον, ο αγώνας αυτός λαμβάνει χώρα στην πόλη όπου χρειάζεστε Κάποια στιγμή για να φτάσετε σε πολλά μέρη, Τρίτον, φυσικά, παλεύει. Στον αγώνα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε όχι μόνο τα χέρια και τα πόδια σας, αλλά κυριολεκτικά τα πάντα που θα βρίσκονται στο χέρι-αγγεία, πίνακες ζωγραφικής, σκαμνιά ...

 

 

Παρόμοιες εφαρμογές

Σχόλια για Rush Hour 3

Τα σχόλια δεν βρέθηκε
προσθήκη σχολίου
Ενεργοποιήστε τις εικόνες!